27 novemberil toimus Greif OÜ trükikojas FSC®(FSC-C153366) tarneahela sertifitseerimine.

 

Novembri kuus viis sertifitseerimisettevõtte NEPCon läbi Greif OÜ-s FSC tarneahela standardi auditi. Greif OÜ juhatuse esimehe Kalle Rannu sõnul jäid audiitorid trükikojas toimuvaga rahule.

Meie peamise ressurssi, mis on paber, tooraine pärineb metsast. Metsast saadavate ressursside majandamine peab olema keskkonnasõbralik, ühiskonnale kasulik ning majanduslikult elujõuline. Hoidma peab loodusväärtusi ning töötajate ja kohalike kogukondade õiguseid, aga ka metsanduse ja puidusektori pikaajalist ja jätkusuutlikku kestmist. Valides tootja, kelle valmistatud tooted pärinevad vastutustundlikult majandatud metsadest ja kannavad FSC märgist, aitate hoolitseda meie metsade ja  elukeskkonna eest metsades.

„Greif OÜ peab oluliseks looduse ja kliima eest hoolitsemist. Säästvate metsandustoimingute ja muude kontrollitud allikate paberi- ja puittoodete kasutamine on hädavajalik ja seetõttu otsustasime saada FSC-sertifikaadi. Tahame tegutseda vastutustundlikult ja aidata kaasa jätkusuutlikumale arengule, “sõnas Juhatuse Esimees Kalle Rannu.