Greif OÜ

Pajula tee 4, Lohkva, Luunja vald
62207, Tartu maakond

Kalle Rannu – juhatuse esimees | tel: +372 503 4199 | kalle@greif.ee

Gunnar Kalajas – tootmisdirektor; juhatuse liige | tel: +372 506 2410 | gunnar@greif.ee

Jaan Laas – tehnikadirektor | tel: +372 506 5492 | jaan@greif.ee

Ane Kalajas – personalijuht | tel: +372 5834 3260 | greif@greif.ee

Ene Palm – pearaamatupidaja | tel: +372 5834 3280 | ene@greif.ee

Alar Arst – majandusjuht | tel: +372 507 6373 | arst@greif.ee

Gunnar Kalajas – tootmisdirektor; juhatuse liige | tel: +372 506 2410 | gunnar@greif.ee

Silver Läll – tootejuht | tel: +372 5834 3092 | silver@greif.ee

Egle Orav – tootejuht | tel: +372 5834 3230 | egle@greif.ee

Katrin Kimmel – tootejuht | tel: +372 5834 3087 | enquiries@greif.ee

Sigrid Pardanen – tootejuht | tel: +372 5834 3098 | tootmine@greif.ee

Jaak Vaiknemets – paberiladu | tel: +372 5454 0403 | ladu@greif.ee

Tiina Käosaar – valmistoodangu ladu | tel: +372 5454 0402 | valmisraamat@greif.ee

Mait Land –  trükiettevalmistustel | +372 5622 0740 | repro@greif.ee